SKYLAB SKG17A MT3339 pin-suderinama uBlox greitai TTFF QZSS SBAS 40mA mažas energijos suvartojimas GPS variklio modulis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€70.99

Produkto aprašymas

Pavadinimas: Itin Didelio Jautrumo ir Mažo galingumo GPS Imtuvo Modulis

Modelio Nr.: SKG17A

Į SKG17A yra pilnas GPS variklio modulio, kad funkcijos super jautrumas, itin mažai energijos ir nedidelis formos koeficientas. GPS signalas yra taikomas antenos įvesties modulis, ir užbaigti serijos duomenų pranešimą su pozicija, greitis ir laikas pateikta prie nuosekliosios sąsajos su NMEA protokolas arba vartotojo protokolą.

Jis yra paremtas didelį našumą funkcijos MediaTek MT3339 vieno lusto architektūra, Jo –165dBm sekimo jautrumas išplečia pozicionavimo aprėpties į vietą, pavyzdžiui, miesto kanjono ir tankus lapai aplinkoje, kur GPS nebuvo galimas iki tol. Nedidelis formos koeficientas ir mažas energijos suvartojimas, kad modulis lengva integruoti į nešiojamą įrenginį kaip PNDs, mobiliųjų telefonų, fotoaparatų ir automobilių navigacijos sistemose.

Itin didelio jautrumo: -165dBm Labai greitai TTFF mažu signalo lygiu Built-in 12 multi-tone aktyvus kišimasis canceller Itin mažas energijos suvartojimas ±10ns didelis tikslumas laiko pulsą (1PPS) Pažangių Funkcijų: AlwaysLocate; AIC; EPO;LENGVA QZSS, SBASS (WAAS,EGNOS,MSAS,GAGAN) Patalpų ir lauko multi-kelio nustatymo ir kompensavimo Mažas form faktorius: 22.9x17x2.9mm RoHS atitiktis (bešvinis)

Maitinimo Šaltinis

Reguliuojamos elektra SKG17A reikia. Įėjimo įtampa Vcc turėtų būti 3.0 V 4.2 diapazonas V, srovė yra ne mažiau nei 100mA. Tinka atsieti turi būti pateikta išorės atsiejimas nuo gamybos schema (10uF ir 1uF). Ji gali sumažinti Triukšmo nuo elektros energijos tiekimo ir padidinti galia stabilumą.

Pagrindinio maitinimo Vcc srovė priklauso nuo procesoriaus apkrovos ir palydovinės įsigijimo. Didžiausias Vcc piko metu yra apie 40 mA metu įsigijimas.

Rezervinio Akumuliatoriaus Galia

Nutrūkus energijos tiekimui, dėl pin Vcc, realaus laiko laikrodis ir atsarginės RAM yra tiekiama per pin V_BCKP. Tai leidžia SKG17A GPS Imtuvas atsigauti nuo elektros energijos tiekimui arba karšto pradėti arba šiltą pradžios (priklausomai nuo trukmės VCC interferencija). Jei ne Atsarginę Bateriją prijungtas imtuvas atlieka šaltojo užvedimo ant maitina iki.

Atsarginė Baterija V_BCKP atkreipia paprastai 15 uA srovė atsarginės narė.

Antenos

Į SKG17A GPS imtuvas skirtas remti antenos ar pasyvus prijungta antena su pin RF_IN. Įgyti antenos turėtų būti ne daugiau nei 25dB (18~20dB Tipinis). Maksimalus triukšmo lygis turėtų būti ne daugiau kaip 1,5 dB ir išėjimo impedansas-50 Ohm.

PASTABA: Su pasyviu antenos laikyti kabelį nuostolių bent jau(

V_ANT

Antenos įėjimo galia pin. Kai naudotojas nori naudoti išorės antenos. Pin maitinimo aktyvios antenos.

UART Uostuose

Modulis palaiko vienas dvipusis serijos kanalų UART. Serijos jungtys yra 2.85 V LVTTL logika lygiai, jei reikia kitokios įtampos lygiai, naudokite atitinkamo lygio keitikliai. duomenų formatas tačiau fiksuotas: X, N, 8, 1, t. y. X spartą, be lyginumo, aštuonių duomenų bitai ir vieno bito, jokių kitų duomenų formatai, LSB yra išsiųstas. Modulių numatytasis sparta yra nustatyti 9600bps. Į RXD0 & TXD0 rekomenduojama atsigriebti (10 KΩ). Jis gali padidinti stabilumą serijos duomenų.

EXTINT0

Numatytasis EXTINT1 funkcija Budėjimo režime kontrolės, bet funkcija nepalaikoma; palikti signalas kintama (neprijungta).

RF_IN

Perdavimo linijos turi būti kontrolės varža nuo RF_IN prisegti prie antenos arba antenos jungtis savo pasirinkimą. (Pilnutinė varža-50Ω)

VCC_RF

Į SKG17A Modulis palaiko vidaus Antenos šališkumo tiekimo (VCC_RF). Jūs galite prisijungti VCC_RF į V_ANT, tačiau ji turi kai kurių vidaus varža, kad bus sukelti lašas pateikta poslinkio įtampos, kuri priklauso nuo apkrovos srovė prie išorės antenos. Tipiškas įtampos kritimą nuo 3.3 V 0,3 V, 18mA ir 0,9 Prieš 30mA antenos srovė. Jei didesnis poslinkis metu yra reikalaujama, jums gali būti pateikta išorinio maitinimo prijungtas prie V_ANT.

PASTABA: Jei klientas turi pasiekti antenos nustatymo, antena turi būti prijungti VCC_RF į V_ANT. Antenos srovė bus tik apie 30 ma ~40mA.

UART Uostuose

Modulis palaiko vienas dvipusis serijos kanalų UART. Serijos jungtys yra 2.85 V LVTTL logika lygiai, jei reikia kitokios įtampos lygiai, naudokite atitinkamo lygio keitikliai. duomenų formatas tačiau fiksuotas: X, N, 8, 1, t. y. X spartą, be lyginumo, aštuonių duomenų bitai ir vieno bito, jokių kitų duomenų formatai, LSB yra išsiųstas. Modulių numatytasis sparta yra nustatyti 9600bps. Į RXD0 & TXD0 rekomenduojama atsigriebti (10 KΩ). Jis gali padidinti stabilumą serijos duomenų.

Matmenys: 22.9x17x2.9mm

Darbinė temperatūra -40+85 laipsnių Celsijaus Laipsnis RoHS atitiktis(bešvinis) Kvalifikacija pagal ISO9001:2008 Pagaminti pagal ISO9001:2008, sertifikuota TS16949 gamybos vietų

RoHS atitiktis(bešvinis)

Pagaminta pagal ISO9001:2008, sertifikuota TS16949 gamybos vietų

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 12cm x 11cm x 4cm (4.72in x 4.33in x 1.57in)

  • Prekės Pavadinimas: SKYLAB
  • Pažangios Funkcijos: AlwaysLocate; AIC; E
  • GPS tipas: Imtuvas & Antena
  • Pavadinimas : Itin Didelio Jautrumo ir Mažo Pow
  • Modelio Pavadinimas: SKG17A
  • Itin didelio jautrumo: -165dBm
  • Dabartinis: 100mA

Atsiliepimai

Bacosukaluqiw | 2018-03-07

Good product, fast delivery!

5 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias