1PCS MLX90333 Triaxis 3D-Kreiptuką Padėties Daviklis NAUJAS CA

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€3.76

Produkto aprašymas

Į MLX90333 yra monolitas jutiklis IC, siūlanti Triaxis™ Salė chnology. Įprastų plokščiųjų Salė yra jautrus srauto tankis taikomas orthogonally į IC paviršiaus. Į Triaxis™ Salė jutiklis yra taip pat jautrus srauto tankis taikomas lygiagrečiai su IC paviršiaus. Tai yra gaunamas per Integruotą Magnetų-Koncentratorius (IMC), kurios nusėda ant C mirti (kaip papildoma back-end žingsnis).

Į MLX90333 yra jautri 3 dalys srauto tankis taikomas IC (BX, BY ir BZ). Tai leidžia MLX90333 suvokti, bet magnetas juda jo apylinkėse ir leidžia kurti naujų karta ne susisiekti su kreiptuką pozicijos jutikliai, kuri dažnai yra reikalinga tiek automobilių ir pramonės srityse (pvz., žmogus-mašina ).

Be to, galimybė išmatuoti, BX ir BZ leidžia MLX90333 būti laikomos visuotine ne susisiekti padėties jutiklio t. y. ne tik kreiptuką programas. Pavyzdžiui, kelionės gali būti stebimos su MLX90333 kartą įtraukta į specialų magnetinį dizainas.

Kartu su atitinkamų signalų apdorojimo, magnetinio srauto tankis mažas magnetas (centrinis įmagnetinimo) juda virš IC gali būti matuojamas ne susisiekti būdu. Du (2) kampinis informacija yra apskaičiuojami iš trijų (3) komponentai srauto tankis (t. y. BX, ir BZ). Į MLX90333 ataskaitas, du (2) linijinio išėjimo signalus. Išvesties formatai yra pasirenkamos tarp Analoginis, PWM ir Serijos Protokolą.

Absoliutus 3D Padėties Daviklis Paprastas ir Tvirtas Magnetinis Dizaino Triaxis™ Salė Technologija Programuojamas Linijinis Perdavimo Charakteristikos (Alfa, Beta) Pasirenkami Analoginis (Ratiometric), PWM, Serijos Protokolo 12 bitų Kampinę skiriamąją Gebą - 10 bitų Kampinis Šilumos Tikslumas 40 bitų identifikacijos Numeris, Vieną Die – SO8 Paketą, RoHS Dual Mirti (Visiškai Nereikalingas) – TSSOP16 Paketą, RoHS

1PCS MLX90333 Triaxis 3D-Kreiptuką Padėties Daviklis NAUJAS CA

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
  • Pakuotės Svoris: 0.001kg (0.00lb.)

  • Prekės Pavadinimas: SHANGSIMOUDLECX
  • Suderinamas: Kišeninis Grotuvas,Žaidimų Konsolė,Kinect,PlayStation Move
  • Suderinamos Prekės/Modelis: Nėra

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias